در حال بارگذاری فایل ...
اپ صنایع پلاستیک ایمانیدسترسی آسان‌تر

نایلکس دسته رکابی

کیسه پلاستیک دسته رکابی یا همان کیسه پلاستیک دسته‌دار، از جمه پر مصرف‌ترین نوع پلاستیک یکبار مصرف است. این نوع کیسه هم می‌تواند جنبه تبلیغاتی داشته باشد و هم به عنوان ابزاری برای حمل مواد خوراکی یا سایر لوازم استفاده شود. کاربرد گسترده این نوع کیسه‌ها، آنها را به یک محصول اقتصادی و کاربردی تبدیل کرده است.

بیشترین کاربرد نایلکس‌های دسته دار یا نایلون‌های شفاف، حمل میوه، اقلام سوپرمارکتی و داروخانه‌ها است.

این مجموعه در سال 1387 با هدف تولید انواع محصولات یکبار مصرف، آغاز به کار نموده و در حال حاضر علاوه بر تولید انواع کیسه پلاستیک رکابی یا همان دسته دار ، قادر به تولید و صادرات انواع کیسه زباله خانگی، کیسه زباله صنعتی و انواع سفره یکبار مصرف می‌باشد که نمونه‌هایی از آن را در زیر مشاهده می‌کنید.

برای دریافت اطلاعاتی مثل قیمت هریک از محصولات یا مشاوره برای خرید فرم زیر را پر کنید و یا همین حالا با شماره تلفن 02156540672 تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.
فرمی برای نمایش انتخاب نشده است.

مزیت نایلکس دسته رکابی

این نوع کیسه‌ها به دلیل برخورداری از ارگونومی خاصِ تلفیق دسته و بدنه پلاستیک، توانایی تحمل وزن بالا را دارد. از طرفی مواد به کار رفته در فرمولاسیون نایلکس دارای کشش بسیار بالایی می‌باشد و در صورتی که جسمی سنگین‌تر از ظرفیت کیسه در آن قرار بگیرد، کیسه کشیده می‌شود اما بر خلاف کیسه‌های نایلونی، پاره نمی‌شود.

همچنین دستگاه‌های تولید کننده این مدل نایلکس‌ها، این امکان را فراهم کرده که بتوان کیسه‌هایی با ضخامت بسیار پایین تولید نمود. به عنوان مثال نایلون نان یا نایلون اتوشویی که اجسام سنگین در آن قرار نمی‌گیرد، با ضخامت بسیار کم تولید می‎شوند.

البته کیسه‌های دسته رکابی دارای ابعاد مختلف با تحمل وزن متفاوت است که در ادامه انواع مختلف سایز و وزن را معرفی می‌کنیم.

انواع سایز نایلون دسته دار

  • سایز ۳۵*۲۵ یا ۱ کیلویی
  • سایز ۴۰*۳۰ با ۲ کیلویی
  • سایز ۴۷*۳۷ با ۳ کیلویی
  • سایز ۵۵*۴۵ یا ۵ کیلویی
  • سایز ۶۵*۵۵ یا ۷ کیلویی
  • سایز ۷۵*۶۵ یا ۱۰ کیلویی

سایر اندازه‌ها نیز مطابق با سفارش مشتری قابل دوخت می‌باشد. برای سفارش کیسه دسته دار تبلیغاتی و ساده می‌توانید با شماره تلفن 02156540672 تماس بگیرید.

جمع بندی

توجه به رعایت اصول بهداشتی و تمایل افراد به راحت‌تر شدن زندگی، زمینه‌ساز تولید و توسعه لوازم یکبار مصرف شده است. در این راستا گروه صنعتی ایمانی اقدام به تولید انواع لوازم یکبار مصرف با کاربری خانگی و صنعتی نموده است. امید است توانسته باشیم با طراحی و تولید سفره‌های یکبار مصرف، نایلکس دسته رکابی و کیسه زباله های با کیفیت و زیست تخریب پذیر، گام مؤثری در جهت حفظ محیط زیست و منابع طبیعی برداشته باشیم.

شماره تماس پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنایع پلاستیک ایمانی می‌باشد.
طراحی شده باویترینویترین