در حال بارگذاری فایل ...
اپ صنایع پلاستیک ایمانیدسترسی آسان‌تر

لوازم یکبار مصرف

ظروف و لوازم یکبار مصرف سال‌هاست که جزو مهم‌ترین کالاهای زندگی روزمره شده است. این محصولات انواع مختلفی دارند و استفاده از آنها می‌تواند به انجام راحت‌تر کارها و برگزاری مراسم‌های مختلف کمک کند. در همین راستا گروه صنعتی ایمانی به تولید گسترده لوازم یکبار مصرف از جمله انواع سفره یکبار مصرف، انواع کیسه زباله و نایلکس دسته رکابی یا همان کیسه دسته دار در ابعاد و ضخامت های مختلف اقدام نموده است.

در ادامه به معرفی انواع تولیدات این شرکت می‌پردازیم، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید. همچنین م‌یتوانید برای دریافت اطلاعاتی مثل قیمت هریک از محصولات یا مشاوره برای خرید فرم زیر را پر کنید و یا همین حالا با شماره تلفن 02156540672 تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

فرمی برای نمایش انتخاب نشده است.

انواع سفره یکبار مصرف

سفره یک بار مصرف به عنوان یکی از کاربردی‌ترین محصولات یکبار مصرف شناخته می‌شود که استفاده‌های فراوانی در حوزه‌های مختلف دارد. از استفاده‌های روزمره خانگی گرفته تا استفاده در سفر و تفریح و گردش، سفره یکبار مصرف می‌تواند به سادگی استفاده شود و کارآمد باشد.

در گذشته برای برگزاری مراسم مختلف، پذیرایی و سرو غذا یک یا چند سفره طولانی پهن می‌شد که نه تنها پهن و جمع کردن آن کار سختی بود، تمیز کردن آن نیز مشکلات فراوانی داشت. اما در حال حاضر به لطف توسعه محصولات یکبار مصرف از جمله سفره یکبار مصرف، نه تنها برگزاری مراسم و توزیع غذا راحت‌تر انجام می‌شود، بلکه نکات بهداشتی با دقت بیشتری رعایت می‌شود و این خود مزیت بزرگی به حساب می‌آید.

به ویژه اینکه تولید محصولات یکبار مصرف زیست تخریب پذیر یا دوست دار طبیعت خطری برای منابع طبیعی ندارد و طبیعت را تهدید نمی‌کند.  سفره یکبار مصرف انواع مختلفی دارد که عبارتند از سفره یکبار مصرف نایلونی یا همان پلاستیکی، سفره یکبار مصرف کاغذی، سفره یکبار مصرف مجلسی یا همان سفره یکبار مصرف طلاکوب و نقره کوب.

مهم‌ترین دلیل استفاده از سفره یکبار مصرف را می‌توان رعایت اصول بهداشتی دانست و همین مساله باعث تولید گسترده این محصولات شده است. در ادامه می‌توانید انواع سفره‌های یکبار مصرف تولید شده توسط گروه صنایع پلاستیک ایمانی را ببینید.

کاربردهای انواع سفره یکبار مصرف

سفره یکبار مصرف نایلونی

سفره‌های پلی‌اتیلنی یا همان سفره‌های نایلونی، پر مصرف‌ترین نوع سفره یکبار مصرف هستند. این سفره‌ها در دو نوع نازک و ضخیم در بازار موجود است که نوع نازک‌تر برای مصارف روزمره، سفر و گردش استفاده می‌شود و نوع ضخیم‌تر معمولاً در مراسم رسمی یا مجالس کاربرد دارد.

سفره‌های پلاستیکی معمولاً در متراژهای ۲۰، ۲۵، ۳۰، ۳۵ و ۵۰ متری تولید می‌شوند اما امکان سفارشی‌سازی ابعاد سفره مطابق با درخواست مشتری وجود دارد. سفره‌های یکبار مصرف نایلونی معمولاً برای جداسازی بهتر، هر 2 متر پرفراژ شده و خط برش مشخص شده است.

سفره یکبار مصرف کاغذی

سفره یکبار مصرف کاغذی، به لحاظ ظاهری به کاغذ شباهت دارد اما در تولید آن از کاغذ به همراه پلاستیک استفاده می‌شود. این نوع سفره نیز هم می‌تواند برای مصارف روزمره استفاده شود و هم برای مراسم و مجالس. در سفره‌های کاغذی نیز مانند نوع نایلونی، خط برش از طریق پرفراژ مشخص شده تا جدا کردن مقدار مورد نیاز راحت‌تر انجام شود.

سفره یکبار مصرف کاغذی انوع مختلفی دارد که در بسته‌بندی‌هایی با تعداد مشخص در بازار به فروش می‌رسد. متراژ، ضخامت و تعداد سفره‌های موجود در یک بسته روی آن درج شده که لازم است هنگام خرید با دقت بخوانید.

سفره یکبار مصرف طلاکوب و نقره کوب

اگر قصد برگزاری مراسم رسمی یا جشن داشته باشید نیز می‌توانید از سفره و لوازم یکبار مصرف استفاده نمایید. پیشنهاد ما برای مجالس رسمی، سفره یکبار مصرف طلاکوب و نقره کوب است که جلوه زیبایی دارد و میز پذیرایی شما را شکیل‌تر می‌کند.

سفره طلاکوب و نقره کوب در مقایسه با سفره‌های نایلونی و کاغذی، ضخیم تر است و طرح مجلسی و چاپ بسیار با کیفیتی دارد. سفره‌های یکبار مصرف طلاکوب، معمولاً زمینه تک رنگ با طرح های طلایی یا نقره ای دارد.

چاپ این نوع محصولات در گروه صنعتی ایمانی با دستگاه‎های ABA و هلیوگراور انجام می‌شود. این مدل چاپ باعث می‌شود طرح سفره برجسته‌تر به نظر برسد و جلوه زیباتری به میز پذیرایی شما بدهد. سفره‌های طلاکوب و نقره کوب، بدون پرفراژ هستند تا بتوانید بدون نگرانی از بابت مشخص شدن محل پرفراژ، به میزان دلخواه از آن برش بزنید.

کلیه سفره‌های یکبار مصرف به صورت طاقه‌های مادر تولید شده و با چاپ‌های گوناگون توسط به روزترین دستگاه‌های دنیا به بازار عرضه می‌شود.

انواع کیسه زباله از لحاظ شکل و ظاهر

کیسه زباله بر اساس نحوه تولید و نوع کاربری، انواع مختلفی دارد که در ادامه به معرفی انواع کیسه زباله و تنوع آن برای صنایع مختلف می‌پردازیم.

کیسه زباله برگه‌ای

کیسه زباله برگه‌ای در واقع تعداد مشخصی کیسه زباله است که به صورت تا شده روی هم قرار گرفته و بسته‌بندی شده است. در هر بار استفاده، لازم است یک برگه یا یک کیسه از داخل بسته‌بندی خارج کرده و آن را استفاده نمایید.

کیسه زباله رولی

نوع دیگری از کیسه زباله، مدل رولی آن است. کیسه زباله رولی، شامل تعداد مشخصی کیسه زباله است که دور یک استوانه مقوایی پیچیده شده و در یک بسته بندی قرار گرفته است. محدوده هر کیسه با دستگاه پرفراژ به صورت خط چین مشخص شده که این خط چین ها، کار جداسازی کیسه ها از یکدیگر را راحت‌تر می‌کند.

در حال حاضر کیسه‌های رولی به دلیل استفاده راحت و کم‌جا بودن، مجبوبیت بالایی در بین مصرف‌کنندگان دارد. در ادامه می‌توانید انواع کیسه زباله تولید شده توسط گروه صنایع پلاستیک ایمانی را ببینید.

انواع کیسه زباله از لحاظ مصرفی

کیسه زباله خانگی

برای جمع‌آوری زباله‌های خانگی از کیسه زباله نایلونی با ابعاد 70*55 استفاده می‌شود. البته توصیه می‌شود که زباله‌های خشک و تر از هم تفکیک و برای هریک، کیسه زباله مجزایی در نظر گرفته شود. همچنین زباله‌های سبک در کیسه‌های نازک و زباله‌های سنگین در کیسه‌های ضخیم‌تر قرار بگیرند تا خطر پاره شدن کیسه زباله و آلوده شدن محیط پیش نیاید. کیسه زباله رولی و کیسه زباله برگه ای هر دو برای مصرف خانگی مناسب هستند.

کیسه زباله اداری

زباله‌هایی که در ادارات یا شرکت ها تولید می‌شوند، با پسماندهای خانگی تفاوت دارند. این تفاوت‌ها هم در نوع زباله و هم در حجم آن است. واضح است که زباله‌های ادارات معمولاً از جنس کاغذ یا مقوا یا به طور کلی زباله خشک است. ابعاد کیسه زباله مناسب برای ادارات و شرکت‌ها می‌تواند بر اساس نوع استفاده و میانگین تولید زباله متفاوت باشد.

کیسه زباله صنعتی 

زباله‌های صنعتی نوع دیگری از زباله‌های هستند که معمولاً حجم و وزن زیادی دارند. برای جمع‌آوری زباله‌های صنعتی، توصیه می‌شود که از کیسه‌هایی با ابعاد بزرگ و ضخیم استفاده شود چرا که احتمال پاره‌شدن کیسه زباله و انتشار آلودگی در محیط به حداقل برسد. 

معمولاً کیسه زباله مناسب برای کسب و کارهای صنعتی در ابعاد 70*90 و یا 80*100 با ضخامت بیشتر تولید می‌شود. انتخاب ابعاد و ضخامت کیسه زباله به طور مستقیم با نوع کسب‌وکار مرتبط است.

البته نوع و ابعاد کیسه زباله متناسب با هر صنعت، به نوع آن کسب و کار و زباله‌های تولید شده در آن بستگی مستقیم دارد.

کیسه پلاستیک دسته رکابی

کیسه پلاستیک دسته رکابی یا همان کیسه پلاستیک دسته‌دار، از جمه پر مصرف ترین نوع پلاستیک یکبار مصرف است. این نوع کیسه هم می‌تواند جنبه تبلیغاتی داشته باشد و هم به عنوان ابزاری برای حمل مواد خوراکی یا سایر لوازم استفاده شود. بیشترین کاربرد نایلکس‌های دسته دار یا نایلون‌های شفاف، حمل میوه، اقلام سوپرمارکتی و داروخانه ها است.

این نوع کیسه‌ها به دلیل برخورداری از ارگونومی خاصِ تلفیق دسته و بدنه پلاستیک، این مدل توانایی تحمل وزن بالایی است. البته این مدل کیسه پلاستیک دارای ابعاد مختلف با تحمل وزن متفاوت است. در ادامه انواع مختلف سایز و وزن را معرفی می‌کنیم:

انواع سایز نایلون دسته دار

  • سایز ۳۵*۲۵ یا ۱ کیلویی
  • سایز ۴۰*۳۰ با ۲ کیلویی
  • سایز ۴۷*۳۷ با ۳ کیلویی
  • سایز ۵۵*۴۵ یا ۵ کیلویی
  • سایز ۶۵*۵۵ یا ۷ کیلویی
  • سایز ۷۵*۶۵ یا ۱۰ کیلویی

سایر اندازه‌ها نیز مطابق با سفارش مشتری قابل دوخت می‌باشد.

جمع بندی

در سال‌های اخیر افراد در جوامع مختلف توجه بالایی به اصول بهداشتی دارند، علاوه بر این تمایل به راحت‌تر شدن کارها در بین مردم ایجاب می‌کند لوازم یکبار مصرف رشد بالایی داشته باشند. در این راستا گروه صنعتی ایمانی اقدام به تولید انواع لوازم یکبار مصرف با کاربری خانگی و صنعتی نموده است. امید است توانسته باشیم با طراحی و تولید سفره‌های یکبار مصرف، نایلکس دسته رکابی و کیسه زباله های با کیفیت و زیست تخریب پذیر، گام مؤثری در جهت حفظ محیط زیست و منابع طبیعی برداشته باشیم.

شماره تماس پشتیبانی
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به صنایع پلاستیک ایمانی می‌باشد.
طراحی سایت باویترین
ویترین